Informace

Kontakt

Ing. Luděk Fajt Keramická dílna
Fabiánská 4/1
162 00, Praha 6 - Liboc
Česká republika
IČO: 13159771

Tel.: +420 603 836 356
Fax: +420 235 360 076

Email: ludek.fajt@keramika-fajt.cz

Prodejna

Otevírací doba výrobny a prodejního skladu na adrese provozovny Fabiánská 4/1, Praha 6:


Po-Pá: 9:30 – 16:00

Po dohodě i mimo tuto dobu

Novinky

Vážení zákazníci,

z důvodu probíhající pandemie se letos neuskuteční Keramické trhy v Berouně ani náhradní termín Keramického dne v Kostelci n Č lesy dne 3.10.20

Nemáme letos naplánovanou a potvrzenou účast na žádné další prodejní akci mimo účasti na Vánočním trhu na nám. Míru v Praze 2 od 27.11. - 24.12.20 kam vás srdečně zvu.

Těšíme se na setkání opět v klidnější době.

Náš e - shop zůstává v provozu

 Náš e - shop zůstává v provozu 

REKLAMNÍ VÝROBKY - nabízíme výrobu jakýchkoliv reklamních předmětů dle přání zákazníka, a to i ve větších sériích. Prostřednictvím reklamní agentury jsme byli pověřeni výrobou dárkových předmětů pro firmy jako např. Nestlé, Bohemia Chips, Eurotel, T-Mobile, Johnson and Johnson, mlékárna Kunín a další.

VYBAVENÍ RESTAURACÍ - vyrábíme několik typů talířů a veškerý sortiment používaný při stolování. Více informací a kompletní nabídka na vyžádání mailem nebo jiným způsobem viz Kontakt.

PRÁCE NA ZAKÁZKU - nabízíme realizaci různých keramických  výrobků dle individuální představy zákazníka.

Všechny výrobky jsou vypalovány na teplotu cca. 1140C°, což zaručuje jejich pevnost, nepropustnost a umožňuje jejich použití v mikrovlnné troubě a myčce bez poškození glazury.

Materiály používané na výrobu užitkové keramiky jsou zdravotně nezávadné, bez přítomnosti olova a jiných těžkých kovů, což dokládá potvrzení o shodě, dle kterého byly provedeny zkoušky nezávadnosti ve Zdravotním ústavu se sídlem v Praze a jsou tak dodrženy normy EU.